אודות

חברת אלטרץ בע"מ הוקמה ע"י אברהם אלטרץ בשנת 1960.

החברה מתמחה בייבוא ושיווק של ציוד ואביזרים לענף הקירור ומיזוג האוויר. כך גם כלי עבודה מקצועיים, מדחסים, מעבים, מחליפי חום, שסתומים ומאווררים. 

בשנת 2002 רכשה חברת אלטרץ בע"מ את חברת אינ.רה.גז המתמחה מזה יותר מ 15 שנה בתחום הקירור ומיזוג אויר. מהלך הרכישה מאפשרת לספק ללקוח את מגוון השירותים ברמה גבוהה, שילוב של עוצמה כלכלית וידע מקצועי נרחב. 
מנכ"ל החברה, מר צחי אלטרץ: "האיחוד בין החברות משלים את סל המוצרים ומאפשר מתן פתרון לכל לקוח בכל קנה מידה. והכל תחת קורת גג אחת." החברה המשותפת מייצגת כיום חברות מהמובילות בעולם , ובהן: Bitzer – הגרמנית, - Danfoss Maneurop הדנית, Electrolux  - הספרדית,  - Soler&Plau הספרדית, - Refco השווצרית, Alfa-Laval –השוודית. מלבד זאת אנו משווקים מוצרי בידוד K-Flex - האיטלקית , שמנים וקירורים. למיזוג וקירור של ICI בריטניה וארה"ב פסי הגנה למקררים, לקירות, ולדלפקים. מתוצרת McCUE  - ארה"ב .
הגוף המשותף עומד בסטנדרטים גבוהים של ISO9001 , ולאחר שעבר את הבדיקות הקפדניות של משרד הביטחון מהווה ספק מורשה של משרדי ממשלה נוספים. כמו כן ספק מורשה של גופים מובילם במשק הישראלי ובניהם :שטראוס , שופר סל, קו-אופ , התעשייה האווירית , קירור בני , אלקטרה, תדיראן ועוד.


שעות פתיחה:

א' עד ה' בין השעות: 8:00 - 17:00

נשמח להיות בקשר