כל האביזרים והציודים למערכות קירור ומיזוג אוויר

מערכות הקירור המשמשות לצרכים ביתיים ותעשייתיים בנויות מתתי-מערכות העושים שימוש במגוון רחב של יחידות פונקציונאליות ואביזרי קירור. עם אותם היחידות והאביזרים ניתן למנות, בין השאר: מעבים ומאיידים, להם הקדשנו באתר פרק נפרד, מסננים מסוגים שונים ובשיטות שונות, משאבות חום, ווסתים ובקרי פיקוד, אביזרי קצה לסחרור אוויר ולפיזור חום, מיכלים לבנייה וויסות לחץ, גופי חימום, מנועים, מפוחים, שסתומים, מייבשים, ברזים חשמליים, נקזים, צנרות קו, צנרות ניקוז, שרשורים וצנרת גמישה, תעלות להובלת צנרת, משתיקי קול וזו רק רשימה חלקית משפע ההיצע הקיים בנושא.

אביזרי הקירור המשווקים על-ידינו (רשימה חלקית בלבד)

 

  • מדחסים ליחידות קירור
  • גזי קירור
  • מעבים ומאדים
  • שסתומי התפשטות
  • ווסתי לחץ
  • מנועים ציריים
  • מפוחים צנטרפוגליים
  • בקרי טמפרטורה ולחץ

נציגי חברת אלטרץ מודעים לחשיבות הטמונה באביזרי מערכות קירור מאיכות מעולה בלבד ולאופן בו הם משפיעים במישרין ובעקיפין על פעילותן התקינה של מערכות הקירור. חברת אלטרץ פועלת זה כבר  40 שנה מול משרדי תכנון, קבלני מבנים ונותני שירות אשר לרשותם מערכות קירור שסופקו על-ידינו, ועושים שימוש באביזרים לקירור שנבררו בקפידה על-ידינו.

הידע, הניסיון ורמת המקצועיות הגבוהה שאנחנו, חברת אלטרץ, צברנו לאורך אותם 40 שנות פעילות מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מאותם פירות ידע. אנחנו מעמידים לרשות לקוחותינו שירותי ייעוץ מקצועי, וכאמור כל מידע מקצועי חיוני הרלבנטי למערכות הקירור, תתי המערכות וכמובן, היחידות והאביזרים השונים.

ההצלחה הנזקפת לזכותה של חברת אלטרץ בתחום השיווק של אביזרים לקירור היא תוצאה של עבודת מחקר מעמיקה במוקדים מסחריים רבים ומגוונים, ועל בסיס אותה עבודת מחקר ומתוך פעילותנו בשטח, אנחנו בוחרים באופן מקצועי ובשיקול דעת את חברות הנחשבות למובילות בעולם בתחום מערכות הקירור. כל המוצרים המסופקים על-ידי חברת אלטרץ מיובאים מחברות ידועות ומוכרות בלבד, ומרוכזים תחת קורת גג אחת במחסני החברה. שיטת ההצטיידות וניהול המלאי שלנו מבטיחים מתן מענה מלא ומיידי לכל דרישה ולכל אתגר הניצבים לפנינו בתחום מערכות הקירור.

נדגיש שוב כי בחברת אלטרץ מקפידים על התאמה אישית של אביזרים לאחר בחינה עמוקה ומדוקדקת של דרישות הלקוח. אנחנו מחוייבים לתת הצעות מחיר משתלמות ליחידות ואביזרים המסופקים למערכות הקירור, חדרי הקירור והמזגנים, הן לצרכים התעשייתיים והן למשקי הבית. העיקרון שבו אנחנו דוגלים והוא נר לרגלינו, הוא שהאביזרים הקטנים יכולים לעיתים רבות לעשות את ההבדל הגדול בין מערכות המתפקדות בצורה יעילה ואיכותית לבין מערכות המתפקדות הרבה מתחת לרמת התפקוד האופטימאלית.

להתקנה, פירוק או ביצוע עבודות אחזקה לאותם האביזרים, אנחנו מנחים את לקוחותינו, שלא נאמר מחייבים אותם לבצע זאת אך ורק על-פי הוראות יצרן ובאמצעות כל-עבודה וציוד בדיקה תקניים בלבד. למרבה הצער, רבים מבעלי המקצוע בתחום הקירור נוטים שלא לפעול כנדרש. התוצאה היא התקנה מרושלת ולקויה של אביזרי מערכות הקירור, פגיעה באיכות האביזרים, גרימת נזקים במישור הבטיחותי, וכתוצאה מאותה התרשלות גרימת נזקים כלכליים (תכיפות תקלות גבוהה, בלאי מואץ של יחידות ואביזרים, ובאופן בלתי נמנע, אובדן שעות עבודה).