כל סוגי המדחסים ליחידות הקירור

מערכת קירור, באופן הבסיסי והמופשט ביותר, כוללת את המדחס שהוא המרכיב הדינאמי להפקת האנרגיה הנדרשת במערכת. תפקידו לינוק גז מקו היניקה, לדחוס אותו, על מנת לעלות את הלחץ והטמפרטורה, ולשחרר אותו לקו דחיסה. נוסף למדחס, קיים המעבה, המשמש להחלפת חום על-ידי פליטת חום לסביבה ושינוי מצב הצבירה של חומר הקרר מגז לנוזל, וכן המאייד המשמש להחלפת חום, על-יד קליטת חום מהסביבה (לקירור המרחב הנדרש) ושינוי מצב הצבירה של חומר הקרר מנוזל לגז. המרכיב הבסיסי האחרון הוא ברז התפשטות המשמש להורדת הלחץ והטמפרטורה של חומר הקרר.

החלקים העיקריים של המדחס כוללים את אלו הבאים: מיכל אגירה, הכולל מסנן בפתח היניקה, מכלול מכאני ליצירת הדחיסה, מנוע חשמלי להפעלת המכלול המכאני, מצנן לדרגה הסופית,. מין הראוי לציין שעל-גבי מיכל האגירה חובה להתקין  שסתום ביטחון לפריקת לחץ יתר במדחס. שמירה על תפוקת מדחס תקינה לאורך זמן תלויה בהבטחת תנאי הפעלה נאותים וביצוע פעילות תחזוקתית על-פי הוראות יצרן.

כחברה וותיקה ומובילה בתחומה, חברת אלטרץ גאה להציג את מבחר המדחסים הגדול ביותר במדינת ישראל, מתוצרתם של מותגים מיובאים מהמובילים הקיימים כיום בעולם ובהם:

  • CUBIGEL
  • DANFOSS
  • COPELAND
  • BITZER
  • S&P

מגוון רחב של מדחסים לקירור 

מדובר במדחסים מסוגים שונים וביניהם: מדחסים בוכנתיים פתוחים, מדחסים בורגיים מדחסים הרמטיים, סמי הרמטיים ומדחסים רוטוריים. בנוסף,  מדחסים למקררים ביתיים.

אם הנכם זקוקים לשלב מדחסים בתהליכי העבודה שלכם, וודאי תשמחו לדעת כי הניסיון של חברת אלטרץ מאפשר לנציגי החברה להתאים לכל לקוח את המדחס שהוא הבחירה הטובה ביותר לדרישה שלו. חשוב לציין את העובדה, כי המדחסים המיובאים לארץ על ידי חברת אלטרץ נבחרו בקפידה והם מתאימים, כאמור, למגוון רחב מאוד של שימושים. מעבר לדרישות הפונקציונאליות הקשורות לתהליך, נדאג לייעץ לכם בבחירת מדחס על-פי דרישות שעשויות אף הן להיות חשובות מבחינתכם, כגון, נצילות גבוהה ומכאן חיסכון באנרגיה, פעולה רציפה ושקטה, רמת עמידות גבוהה לאורך שנים וכיוב'. כל אלו יאפשרו לכם להימנע מהוצאות כספיות מיותרות בגין התפעול והאחזקה.

נציגי החברה שיעמדו לרשותכם עוברים הסמכה מיוחדת והם מיומנים בעבודה מול אנשי מקצוע בכירים בתחומים ביתיים ותעשייתיים. החברה המתמחה זה כ- 40 שנה בשיווק מדחסים, נותנת חשיבות רבה בכל הנוגע  לקשרי ספק-לקוח, ומבססת אותם על טיפול אישי ומקצועי לכל לקוח ולקוח. נציגי חברת אלטרץ ישמחו לתת לכם הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת על מדחסים וכן על יתר המערכות שתזדקקו להן.

לרשותינו מבחר איכותי ומגוון של מדחסים במחסני החברה, תחת קורת גג אחד. כל פנייה מצדכם תזכה, כאמור, לקבלת מענה מלא הכולל שירותי ייעוץ ללא התחייבות מצדכם. תוכלו ליהנות מליווי אישי לכל אורך הדרך, החל בשלב האפיון ועד ליישום בשטח.